Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för BwK Ankaret

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för BwK Ankaret.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 14 st
Damer: 8 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Onsdagen den 1 november 18:00
Onsdagen den 8 november 18:00
Onsdagen den 22 november 18:00
Onsdagen den 29 november 18:00
Onsdagen den 6 december 18:00
Onsdagen den 13 december 18:00
Onsdagen den 3 januari 18:00
Onsdagen den 24 januari 18:00
Onsdagen den 31 januari 18:00
Måndagen den 5 februari 18:00
Torsdagen den 8 februari 18:00
Torsdagen den 15 februari 18:00

 
ONSDAGEN DEN 1 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Anders Wallberg Herrar
Micael Dahl Herrar
Oscar Granath Herrar
Richard Andersson Herrar
Christina Granath Damer
Kristina Sävström Damer
 
ONSDAGEN DEN 8 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Kristina Sävström Damer
Mathilda Lawn Damer
Sofie Granath Damer
 
TISDAGEN DEN 14 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Mikael Olsson Herrar
 
ONSDAGEN DEN 22 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Björn Granath Herrar
Rasmus Viktorsson Herrar
Richard Källström Herrar
Veronica Bonell Damer
 
TISDAGEN DEN 28 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Linus Olsson Herrar
Mikael Olsson Herrar
 
ONSDAGEN DEN 29 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Niklas Holmström Herrar
Oscar Granath Herrar
Kristina Cloffe Damer
Mimmi Andersson Damer
Veronica Bonell Damer
 
TISDAGEN DEN 5 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Linus Olsson Herrar
Mikael Olsson Herrar
 
ONSDAGEN DEN 6 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Mikael Karlsson Herrar
Niklas Holmström Herrar
Rasmus Viktorsson Herrar
Richard Källström Herrar
Kristina Cloffe Damer
Sofie Granath Damer
 
ONSDAGEN DEN 13 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar
Niklas Holmström Herrar
Christina Granath Damer
 
ONSDAGEN DEN 3 JANUARI 18:00
Namn Klass
Mathias Sollenhag Herrar
Micael Dahl Herrar
Mikael Karlsson Herrar
Oscar Granath Herrar
Christina Granath Damer
 
ONSDAGEN DEN 24 JANUARI 18:00
Namn Klass
Asko Narkiniemi Herrar
Björn Granath Herrar
Christer Lundborg Herrar
Micael Dahl Herrar
Richard Källström Herrar
Sofie Granath Damer
 
ONSDAGEN DEN 31 JANUARI 18:00
Namn Klass
Micael Dahl Herrar
Oscar Granath Herrar
Evy Larsson Damer
 
MÅNDAGEN DEN 5 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Evy Larsson Damer
 
TORSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Björn Granath Herrar
Micael Dahl Herrar
Christina Granath Damer
Kristina Sävström Damer
 
TORSDAGEN DEN 15 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Micael Dahl Herrar
Evy Larsson Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Christer Lundborg Herrar
Linus Olsson Herrar
Micael Dahl Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Christina Granath Damer
Evy Larsson Damer
Mimmi Andersson Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIER
Namn Klass
Christer Lundborg Herrar
Micael Dahl Herrar
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP -2 SERIER
Namn Klass
Christina Granath Damer
Evy Larsson Damer
 
KARUSELL A - STEG 1 - DAMER HCP
Namn Klass
Christina Granath Damer
 
KARUSELL A - STEG 2- DAMER HCP
Namn Klass
Christina Granath Damer
 
KARUSELL A STEG 3 - DAMER HCP FINAL
Namn Klass
Christina Granath Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Linus Olsson Herrar
Mathias Sollenhag Herrar
Mikael Olsson Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Christina Granath Damer
Kristina Sävström Damer
Sofie Granath Damer
 
FINALSTEG 2 - DAMER OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Christina Granath Damer
Sofie Granath Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Mathias Sollenhag Herrar
Mikael Olsson Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 1 - HERRAR OPEN 2, 3, 5 OCH 6
Namn Klass
Mathias Sollenhag Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 2 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Mathias Sollenhag Herrar
 
KARUSELL A - STEG 1 - DAMER OPEN
Namn Klass
Christina Granath Damer
Sofie Granath Damer
 
KARUSELL A - STEG 2 - DAMER OPEN
Namn Klass
Sofie Granath Damer