Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för Uppsala BC 90

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för Uppsala BC 90.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 7 st
Damer: 4 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Tisdagen den 5 december 20:00
Torsdagen den 7 december 19:00
Torsdagen den 7 december 20:30
Tisdagen den 12 december 20:00
Torsdagen den 14 december 19:00
Tisdagen den 19 december 20:00
Torsdagen den 21 december 19:00
Torsdagen den 28 december 19:00
Tisdagen den 2 januari 20:00
Torsdagen den 4 januari 19:00
Tisdagen den 9 januari 20:00
Torsdagen den 11 januari 19:00
Torsdagen den 18 januari 20:15
Torsdagen den 25 januari 20:00
Tisdagen den 30 januari 20:00
Torsdagen den 1 februari 19:00
Tisdagen den 6 februari 20:00
Torsdagen den 8 februari 19:00

 
TISDAGEN DEN 5 DECEMBER 20:00
Namn Klass
Joakim Stolpe Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
 
TORSDAGEN DEN 7 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Joakim Stolpe Herrar
Micael Hamberg Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
Peter Lindberg Herrar
 
TORSDAGEN DEN 7 DECEMBER 20:30
Namn Klass
Peter Lindberg Herrar
 
TISDAGEN DEN 12 DECEMBER 20:00
Namn Klass
Michael Lagerlöf Herrar
 
TORSDAGEN DEN 14 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Micael Hamberg Herrar
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 28 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Joakim Stolpe Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
Peter Lindberg Herrar
 
TISDAGEN DEN 2 JANUARI 20:00
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
Joakim Stolpe Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
 
TORSDAGEN DEN 4 JANUARI 19:00
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
Joakim Stolpe Herrar
Peter Lindberg Herrar
Lidia Svedberg Damer
 
TISDAGEN DEN 9 JANUARI 20:00
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
TORSDAGEN DEN 11 JANUARI 19:00
Namn Klass
Daniel Färnlycke Herrar
Joakim Stolpe Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Micael Hamberg Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
Peter Lindberg Herrar
Johanna Hamilton Damer
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 18 JANUARI 20:15
Namn Klass
Daniel Färnlycke Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Micael Hamberg Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
Johanna Hamilton Damer
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 25 JANUARI 20:00
Namn Klass
Daniel Färnlycke Herrar
Peter Lindberg Herrar
Johanna Hamilton Damer
Lidia Svedberg Damer
 
TISDAGEN DEN 30 JANUARI 20:00
Namn Klass
Micael Hamberg Herrar
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 1 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Joakim Stolpe Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Micael Hamberg Herrar
Peter Lindberg Herrar
 
TISDAGEN DEN 6 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
TISDAGEN DEN 6 FEBRUARI 20:00
Namn Klass
Joakim Stolpe Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Micael Hamberg Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
Peter Lindberg Herrar
Lina Hamberg Damer
 
TORSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
Lars-Olof Ljungkvist Herrar
Michael Lagerlöf Herrar
 
TISDAGEN DEN 13 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
LÖRDAGEN DEN 17 FEBRUARI 10:00
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Johanna Hamilton Damer
Sara Nyberg Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIER
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP -2 SERIER
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
KARUSELL B - 2 - STEG 1 - HERRAR HCP 2, 3, 5 OCH 6
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 2 - HERRAR HCP
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
KARUSELL A - STEG 1 - DAMER HCP
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
KARUSELL A - STEG 2- DAMER HCP
Namn Klass
Sara Nyberg Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
Micael Hamberg Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
Micael Hamberg Herrar
 
FINALSTEG 2 - DAMER OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
KARUSELL B - 2 - STEG 1 - HERRAR OPEN 2, 3, 5 OCH 6
Namn Klass
Micael Hamberg Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 1 - HERRAR OPEN 1, 4, 7 OCH 8
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 2 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 2 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Micael Hamberg Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 3 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Micael Hamberg Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 3 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Erhard Meissner Herrar
 
KARUSELL B - 1 OCH 2 - FINAL HERRAR OPEN
Namn Klass
Micael Hamberg Herrar
 
KARUSELL A - STEG 1 - DAMER OPEN
Namn Klass
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
KARUSELL A - STEG 2 - DAMER OPEN
Namn Klass
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer
 
KARUSELL A - STEG 3 - DAMER OPEN
Namn Klass
Lidia Svedberg Damer
Lina Hamberg Damer