Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för BC Cobbers

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för BC Cobbers.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 8 st
Damer: 3 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Onsdagen den 1 november 19:00
Onsdagen den 8 november 19:00
Onsdagen den 15 november 19:00
Onsdagen den 29 november 19:00
Onsdagen den 6 december 19:00
Onsdagen den 20 december 19:00
Onsdagen den 27 december 19:00
Onsdagen den 3 januari 19:00
Fredagen den 12 januari 19:00
Onsdagen den 24 januari 19:00
Onsdagen den 31 januari 19:00
Onsdagen den 14 februari 19:00

 
ONSDAGEN DEN 1 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Åke Arnell Herrar
Anette Öberg Damer
Camilla Stenberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 8 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Åke Arnell Herrar
Anette Öberg Damer
Camilla Stenberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 15 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Kenth Holm Herrar
 
ONSDAGEN DEN 29 NOVEMBER 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Kenth Holm Herrar
Simon Sundström Herrar
Carina Malmberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 6 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Kenth Holm Herrar
Lars Sjölund Herrar
Robert Cedervall Herrar
Simon Sundström Herrar
Åke Arnell Herrar
 
TORSDAGEN DEN 7 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Tom Haapala Herrar
 
TISDAGEN DEN 12 DECEMBER 20:00
Namn Klass
Tom Haapala Herrar
 
ONSDAGEN DEN 20 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Lars Sjölund Herrar
Robert Cedervall Herrar
Anette Öberg Damer
Carina Malmberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 27 DECEMBER 19:00
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
Simon Sundström Herrar
Carina Malmberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 3 JANUARI 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Lars Sjölund Herrar
Robert Cedervall Herrar
Åke Arnell Herrar
 
TORSDAGEN DEN 4 JANUARI 19:00
Namn Klass
Tom Haapala Herrar
 
FREDAGEN DEN 12 JANUARI 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Kenth Holm Herrar
Lars Sjölund Herrar
Åke Arnell Herrar
Carina Malmberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 24 JANUARI 19:00
Namn Klass
Andreas Olsson Herrar
Jan Stenberg Herrar
Kenth Holm Herrar
Lars Sjölund Herrar
Robert Cedervall Herrar
Åke Arnell Herrar
Anette Öberg Damer
Camilla Stenberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 31 JANUARI 19:00
Namn Klass
Kenth Holm Herrar
Lars Sjölund Herrar
Anette Öberg Damer
Camilla Stenberg Damer
 
ONSDAGEN DEN 14 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Jan Stenberg Herrar
Åke Arnell Herrar
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
Tom Haapala Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Anette Öberg Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIER
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
Tom Haapala Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 1 - HERRAR HCP 2, 3, 5 OCH 6
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 1 - HERRAR HCP 1, 4, 7 OCH 8
Namn Klass
Tom Haapala Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 2 - HERRAR HCP
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 3 - HERRAR HCP
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
 
KARUSELL B - 1 OCH 2 - FINAL HERRAR HCP
Namn Klass
Robert Cedervall Herrar
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Kenth Holm Herrar
Lars Sjölund Herrar
 
FINALSTEG 2 - HERRAR OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Kenth Holm Herrar
Lars Sjölund Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 1 - HERRAR OPEN 1, 4, 7 OCH 8
Namn Klass
Kenth Holm Herrar