Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för Team Enköping BK

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för Team Enköping BK.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 13 st
Damer: 2 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Tisdagen den 6 februari 18:30
Torsdagen den 8 februari 18:30
Tisdagen den 13 februari 18:30
Torsdagen den 15 februari 18:30
Lördagen den 17 februari 10:00
Lördagen den 17 februari 12:00

 
TORSDAGEN DEN 11 JANUARI 19:00
Namn Klass
Evelina Westin Damer
 
TORSDAGEN DEN 18 JANUARI 20:15
Namn Klass
Evelina Westin Damer
 
TISDAGEN DEN 6 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jerry Olsson Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Ronald Ehn Herrar
Stefan Dew Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Andreas Hjort Herrar
Fredrik Bergmark Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Ronald Ehn Herrar
Stefan Dew Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Evelina Westin Damer
 
TISDAGEN DEN 13 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Fredrik Bergmark Herrar
Fredrik Hamsund Herrar
Jan Flodin Herrar
Jerry Olsson Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Ronald Ehn Herrar
Stefan Dew Herrar
Tim Ahde Herrar
Åsa Säfström Damer
 
TORSDAGEN DEN 15 FEBRUARI 18:30
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Fredrik Bergmark Herrar
Jan Flodin Herrar
Jerry Olsson Herrar
Johan Norell Herrar
Per Köhler Herrar
Ronald Ehn Herrar
Stefan Dew Herrar
Åsa Säfström Damer
 
LÖRDAGEN DEN 17 FEBRUARI 10:00
Namn Klass
Fredrik Hamsund Herrar
Jimmy Krell Herrar
Johan Norell Herrar
Lars Hammarstedt Herrar
Per Köhler Herrar
Åsa Säfström Damer
 
LÖRDAGEN DEN 17 FEBRUARI 12:00
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Jerry Olsson Herrar
Ronald Ehn Herrar
Stefan Dew Herrar
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Per Köhler Herrar
Ronald Ehn Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Evelina Westin Damer
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP -2 SERIER
Namn Klass
Evelina Westin Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIER
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Ronald Ehn Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Åsa Säfström Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Albin Öberg Herrar
Fredrik Bergmark Herrar
Jerry Olsson Herrar
 
FINALSTEG 2 - DAMER OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Åsa Säfström Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Fredrik Bergmark Herrar
Jerry Olsson Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 1 - HERRAR OPEN 1, 4, 7 OCH 8
Namn Klass
Fredrik Bergmark Herrar
Jerry Olsson Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 2 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Fredrik Bergmark Herrar
Jerry Olsson Herrar
 
KARUSELL B - 1 - STEG 3 - HERRAR OPEN
Namn Klass
Jerry Olsson Herrar
 
KARUSELL B - 1 OCH 2 - FINAL HERRAR OPEN
Namn Klass
Jerry Olsson Herrar