Upplands Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Spelare för BC Pegasus

Tillbaka

Här kan du se samtliga spelare och starttider för BC Pegasus.

Antal anmälda spelare:
Herrar: 10 st
Damer: 2 st
 
TILLGÄNGLIGA STARTTIDER
Torsdagen den 30 november 18:00
Torsdagen den 14 december 18:00
Tisdagen den 19 december 21:00
Torsdagen den 28 december 17:00
Tisdagen den 9 januari 20:00
Tisdagen den 16 januari 20:00
Torsdagen den 18 januari 18:00
Torsdagen den 25 januari 18:00
Tisdagen den 30 januari 18:00
Tisdagen den 30 januari 19:00
Torsdagen den 1 februari 18:00
Tisdagen den 6 februari 18:00
Tisdagen den 6 februari 19:00
Torsdagen den 8 februari 18:00
Tisdagen den 13 februari 18:00
Tisdagen den 13 februari 19:00
Torsdagen den 15 februari 18:00

 
TORSDAGEN DEN 30 NOVEMBER 18:00
Namn Klass
Niklas Edling Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
TORSDAGEN DEN 14 DECEMBER 18:00
Namn Klass
Ingemar Andersson Herrar
Joachim Hellström Herrar
Dararat Chaiyatip Damer
 
TISDAGEN DEN 19 DECEMBER 21:00
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
Clara Aneer Damer
 
TORSDAGEN DEN 28 DECEMBER 17:00
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
TISDAGEN DEN 9 JANUARI 20:00
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
TISDAGEN DEN 16 JANUARI 20:00
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
TORSDAGEN DEN 18 JANUARI 18:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
Niklas Edling Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
TORSDAGEN DEN 25 JANUARI 18:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
Sten Olsson Herrar
Thomas Strandin Herrar
Clara Aneer Damer
 
TISDAGEN DEN 30 JANUARI 18:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
Gabriel Holmin Herrar
Jonathan Stridfält Herrar
Marcus Weigardh Herrar
Niklas Edling Herrar
 
TISDAGEN DEN 30 JANUARI 19:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
 
TORSDAGEN DEN 1 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Benjamin Hellström Herrar
Erik Lundman Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
TISDAGEN DEN 6 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
Marcus Weigardh Herrar
Niklas Edling Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
TISDAGEN DEN 6 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
 
TORSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
Joachim Hellström Herrar
Sten Olsson Herrar
 
TISDAGEN DEN 13 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
TISDAGEN DEN 13 FEBRUARI 19:00
Namn Klass
Erik Lundman Herrar
 
TORSDAGEN DEN 15 FEBRUARI 18:00
Namn Klass
Niklas Edling Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
FINALSTEG 1 - DAMER HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Clara Aneer Damer
 
FINALSTEG 1 - HERRAR HCP - 4 SERIER
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
Thomas Strandin Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 1 - HERRAR HCP 2, 3, 5 OCH 6
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
FINALSTEG 2 - DAMER HCP -2 SERIER
Namn Klass
Clara Aneer Damer
 
FINALSTEG 2 - HERRAR HCP - 2 SERIER
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 2 - HERRAR HCP
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
KARUSELL B - 2 - STEG 3 - HERRAR HCP
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
FINALSTEG 1 - HERRAR OPEN - 4 SERIER
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar
 
FINALSTEG 2 - HERRAR OPEN - 2 SERIER
Namn Klass
Joachim Hellström Herrar